Dodavatelé skříní na míru

Skříně na míru dnes dodávají stovky nábytkářských firem. Jak už to tak bývá, kromě kvalitních mezi nimi jsou i ty nespolehlivé. Dávejte při výběru dobrý pozor, rozhodně nekupujte zajíce v pytli. Bezhlavě vybrat některou z firem jen proto, že nabízí nízké ceny, to se nevyplácí nikdy, ani v případě skříní na míru.

Zde najdete několik léty osvědčených dodavatelů, se kterými rozhodně neuděláte chybu. Máte-li vlastní tip na spolehlivého dodavatele, napište nám Vaše zkušenosti s ním, a my po ověření všech informací zvážíme jeho přidání na tuto stránku. Můžete tak pomoci ostatním zájemcům o skříně na míru nešlápnout vedle.

Vestavenky.cz

vestavenky_240Menší firma působící na českém trhu již více než deset let. Na pobočce v Praze najdete ochotné pracovníky, kteří jsou v oboru skříní na míru mistry a dokáží vám poradit s čímkoli. Stejně tak vám mohou předvést ukázky vykonaných prací, používané materiály, vzorníky barev atd.

Návrh vaší skříně na míru bude nejprve zpracován počítačově do 3D podoby, a teprve pokud vám bude vyhovovat, půjde do výroby.

Komandor – skříně na míru všeho druhu

komandor_120Komandor je ve světě skříní na míru významným pojmem. Tento výrobce pocházející z Kanady má pobočky a distributory téměř po celém světě. Jde o značku kvality, kterou u nás distribuuje kromě přímého zastoupení i síť autorizovaných partnerů. Komandor má dvě pobočky v Praze, a desítky partnerů po celé republice. Na pobočkách si můžete prohlédnout vzorky materiálů, barev i příslušenství, a s odborným personálem konzultovat veškeré náležitost týkající se skříní na míru.

Komandor dodává obývací stěny, šatní skříně, vestavěné skříně, ale i další nábytek. Zaměřuje se na kvalitu a spokojenost zákazníků, a dělá to dobře – to je důvodem, proč je ve světě tak oblíbený.

  • Lokalita: oficiální pobočky v Praze, distribuční síť po ČR 
  • Prezentace: www.komandor.cz