Skříň na míru krok za krokem

Pokud si chcete koupit klasikou skříň v obchodním domě, prostě jen přijdete, vyberete si, zaplatíte, a nový kus nábytku je na cestě k vašemu domovu. U skříní na míru to tak samozřejmě provést nejde, celý proces je složitější. Je to určitá daň za vyšší praktičnost tohoto nábytku, ale uvidíte, že ve výsledku budete spokojení.

Vybíráme dodavatele skříně na míru

Výběr dodavatele je klíčový pro to, abyste dostali skutečně to, co chcete.

Ujasněte si priority

Z jakého materiálu by měla být má skříň? Jakou barvu chci? Jak to má celé vypadat? Jaké prvky tu potřebuji? Co tam chci uskladnit? Bude potřeba při instalaci řešit nějaký specifický problém? Nejen tyto, ale i další otázky byste si měli zodpovědět ještě předtím, než oslovíte některou z firem dodávajících skříně na míru.

Firma se stává vaším partnerem

V druhé řadě je potřeba vybrat společnost, které dodání vestavěné skříně svěříte. Dodavatelů je na trhu spousta, jen vybrat toho správného. Určitě dbejte na reference, pocit z jednání s firmou, ale i poskytované záruky. Na správném výběru dodavatele řešení závisí celý proces.

Objednáváme

Dodavatele jsme oslovili a zamlouvá se nám. Nyní přichází a řadu objednávka. Dodavatel se vás zeptá, co vše od skříně na míru očekáváte, a vyšle k vám své pracovníky. Ti zaměří prostory vašeho bytu tak, aby je vestavěná skříň dokonale kopírovala. Na chyby není místo. Po zaměření vám je firma schopná sdělit konečnou cenu. Pokud souhlasíte, spolupráce může pokračovat dál. 

Výroba skříně na míru

Zvolená firma má veškeré potřebné podklady, a může zadat výrobu skříně na míru. Ta trvá obvykle od tří do čtrnácti dnů, v závislosti na vytíženosti společnosti.

Dodání skříně a instalace skříně na míru

Po tom co je skříň vyrobena, zbývá to nejpříjemnější z celého procesu. Firma vám ji doveze až domů, kde vám ji její technici smontují. Překrásný nový kus nábytku máte doma, nyní zbývá pouze jej zaplnit a užívat si jeho praktičnost.