Skříně na míru

Tisíc lidí, tisíc názorů. Známé pořekadlo, které se rozhodně zakládá na pravdě. Platí, i pokud se bavíme o nábytku. Každému se líbí něco jiného, co člověk, to jiné požadavky.

Lidé navíc mají tu vlastnost, že se snaží být výjimeční. Nechtějí nosit oblečení, co nosí jejich kolegové v práci, nechtějí mít stejné věci, jako má jejich známý, chtějí nějakým způsobem, byť decentně, vystoupit z davu. Najevo to dávají různě. Třeba právě i nábytkem.

Skříně na míru jsou toho skvělou ukázkou. Když se tento nábytek ve velkém dostal na trh, stal se doslova hitem. Pokud někdo hledal nový nábytek pro své obydlí, ve skříních na míru viděl nejen možnost, jak se lišit od ostatních a konečně mít nábytek, který vždy chtěl, ale i řešení problémů s atypickým tvarem místnosti a podobně.

Skvělé řešení neobvyklých prostorů

Zejména pokud váš byt má netypické tvary, skříně na míru jistě využijete. Je možno je přizpůsobit vašim potřebám tak, aby přesně zapadly do místnosti. Bez toho, aby jednotlivé díly přesahovaly, či naopak místo nebylo naplno využito.

Své místo proto najdou především v bytech s členitými zdmi, kam by hotová skříň z obchodu zapadla jen stěží. Pro svou efektivitu a účelnost jsou ale užívány kdekoli, kde je nutné chytře vyřešit problém s uskladněním věcí, šatů atd.

Široké využití skříní na míru

Skříně na míru mají jednu obrovskou výhodu. Vzhledem k tomu, že k nim existuje spousta doplňků a různých intuitivně řešených prvků, je možné je využít jako řešení jako:

Vestavěné skříně

Klasické vestavěné skříně jsou vhodné pro uskladnění věcí, ke kterým potřebujete mít vždy snadný přístup. Nejen že jsou praktické, ale při správné volbě barev a materiálů, při které máte volnou ruku, mohou být velice vkusným doplňkem vašeho bytu. V poslední době jde o nejčastěji vyráběné skříně na míru, jež si získaly již statisíce příznivce po celém světě.

Šatní skříně

Za pomoci vhodně zvolených doplňků si můžete svou vestavěnou skříň nechat zpracovat jako šatník, který pojme veškeré vaše oblečení. Další příslušenství, kterým jsou například šikovné kravatovníky či zásuvky různého určení vám zajistí přehledné uložení všech vašich oděvů.

Obývací stěny

Obývák, místo kde denně trávíte asi nejvíce času, tedy pokud jde o místnosti vašeho domu. Slouží k odpočinku a relaxu po práci, schází se zde celá rodina, vodíte si sem návštěvy. Jakýmsi základem obýváku je obývací stěna – kus nábytku, který pojme vše potřebné od televize přes hi-fi věž, až po drobnosti jako jsou knihy a podobně. Vestavěnou skříň je možno přizpůsobit podobě obývací stěny, které má vše, co potřebujete a které bude působit moderním a luxusním dojmem.

Knihovny

Zejména vášniví čtenáři uvítají možnost předělání vestavěné skříně do podoby vkusné a bohatě členěné knihovny. Vaše oblíbené tituly tak budete mít vždy přehledně seřazené.

Skříně na míru pro každého

Jak vidíte z několika vzorových řešení, skříně na míru si najdou příznivce v řadách široké veřejnosti. Jejich výhod dokáže využít každý pro vlastní potřeby.