Šatní skříně na míru

Jak již bylo na webu řečeno, skříně na míru je možno použít za téměř jakýmkoli účelem. Mimo jiné se skvěle hodí jako šatní skříně. Důvodů je hned několik, a my si o nich teď v krátkosti něco povíme.

Šatní skříň jednoduše, ale efektivně

Základní myšlenkou skříní na míru je vysoká přizpůsobivost. Proto pro ně existují tisíce kombinací různých řešení. Na výběr máte různé otvírací systémy, ale i volitelné příslušenství. Právě díky tomu se mnoha lidem osvědčily šatní skříně na míru.

Díky možnosti volby rozměrů a otvíracích systému si můžete šatní skříň přizpůsobit vašim potřebám. Je možné je využít téměř v jakémkoli prostředí, i v atypicky řešených interiérech.

Systémy otvírání

Různé systémy otevírání skříní na míru se od sebe liší nejen způsobem, jakým se s nimi manipuluje, ale také kvalitou svého kování. 

Posuvný

Posuvné dveře oceníte zejména v úzkých prostorách, kde není moc místa pro manipulaci.

Křídlový systém by zde byl na obtíž, a zbytečně byste se připravili o jednu z výhod skříní na míru – přizpůsobivost. U tohoto systému jsou kladeny vysoké nároky na kování, které je zde opravdu hodně namáháno.

Křídlový

Je zcela určitě nejběžnějším systémem otvírání, a to nejen u skříní na míru. Zpravidla jsou dveře děleny v polovině na dvě křídla, která se otevírají pomocí postranního uchycení na pantech.

Oproti posuvnému systému má výhodu, že máte plný přístup k obsahu skříně, avšak nehodí se do těsných prostor. Proto jej volte, jen pokud okolo skříně máte dost místa.

Variabilita vnitřního uspořádání

Víte již, a co svou šatní skříň budete využívat? Uzpůsobte dle toho vnitřní uspořádání. Nabízí se spousta doplňků, jako různé věšící tyče, kravatovníky, drátěné koše, police, zásuvky, botníky, ale i mnoho, mnoho dalšího.

Je tak zcela ve vaší režii, jak firma danou skříň vyrobí.

Se šatními skříněmi máte jistotu toho, že dostanete řešení určené přesně pro vás. Nebude obsahovat prvky, které nevyužijete, a naopak, nebudou zde chybět ty, které jsou pro vás nutností.